Apmeklējuma kārtība❗

Apmeklējuma kārtība❗

Dārgie mājaslapas apmeklētāji! Lūgums iepazīties ar klīnikas pieņemšanas noteikumiem!

❗❗❗ Ņemot vērā MK noteikumus, sakarā ar pacientu pieņemšanas kārtību medicīnas iestādēs, ierašanās ir medicīnas maskā. 

 Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklēt klīniku drīkst tikai VIENA PAVADOŠAJĀ PERSONA!

 

1) Pirms klīnikas apmeklējuma Jums nepieciešams iepazīties ar visiem dokumentiem.

2) Līdzi jāņem bērna un pavadošā vecāka personas apliecinoši dokumenti. Ja bērnu nepavada kāds no vecākiem, tad šai personai jāņem līdzi pilnvara, kuru parakstījuši vecāki vai aizbildnis. Veicot pierakstu, stingri rekomendējam par šo brīdināt administratori.

3) Pavadīt bērnu uz klīniku atļauts tikai vienam pieaugušajam.

4) Novelkot savas un bērna virsdrēbes, jāuzvelk bahilas un KOPĀ AR BĒRNU OBLIGĀTI jānomazgā rokas 20 sekundes un jāapstrādā tās ar dezinficējošo līdzekli 10 sekundes.

5) Pavadošais drīkst atrasties klīnikā tikai diagnosticējošā vizītē un pirmās ārstēšanas laikā. Visu nākamo vizīšu laikā pieaugušajam ārstēšanas beigas būs jāgaida ārpus klīnikas. Izņēmumi iespējami tikai ar ārstējošā ārsta un klīnikas direktora atļauju.

6) Lai nodrošinātu gan Jūsu, gan mūsu medicīnas personāla drošību, Jums vai Jūsu bērnam nav atļauts apmeklēt klīniku šādos gadījumos:

  • Jums vai Jūsu ģimenis loceklim tika diagnosticēts COVID-19
  • Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši saskarē ar personu, kurai tika diagnosticēts COVID-19
  • Ja Jums ir simptomi, tādi kā klepus, elpas trūkums, temperatūra augstāka par 37 grādiem, sāpes kaklā, drebuļi, kā arī ožas un garšas zudumi
  • Jūs un Jūsu ģimenes locekļi atrodas 14 dienu garā karantīnā mājās
  • Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši ārpus Latvijas
  • Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši saskarē ar personu, kurai ir simptomi, tādi kā klepus, elpas trūkums, temperatūra augstāka par 37 grādiem, sāpes kaklā, drebuļi, kā arī ožas un garšas zudumi

7) Norēķināties var skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz vietas izmantojot internetbanku, tāpēc parūpējaties, lai Jums līdzi ir kodu kalkulators vai SMART-ID. 

8) Pirms ierašanās klīnikā, lūdzam iepazīties ar sekojošajiem dokumentiem:

Vecāku piekrišana par bērna apskati un diagnostiku pirmajā vizīte

Personas datu apliecinājums

Informētā piekrišana ārstēšanai

  

Cien. pacienti lūdzam savlaicīgi, bet ne vēlāk kā 24 (divdesmit četras) stundas iepriekš informēt Klīniku elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai telefoniski sms saziņas veidā uz nr. 22403047, 23885226 par neierašanos uz pieņemšanu pēc pieraksta noteiktajā laikā:

   1.1.1. ja vizīte ir atcelta saslimšanas gadījumā, mazāk nekā 24 stundas pirms vizītes, tad nākamo pierakstu būs iespējams veikt ne ātrāk kā pēc 1 mēneša.

  1.1.2. ja vizīte ir atcelta bez iemesla, mazāk nekā 24 stundas pirms vizītes, vai pacients bez brīdinājuma nav ieradies uz vizīti, tad nākamo pierakstu būs iespējams veikt TIKAI ar priekšapmaksu. Gadījumā ja pacients nav nekad bijis iepriekš pie mums un pirmo reizi nav ieradies uz vizīti, bez iemesla, tad lai atkārtoti pieteikt vizīti, pacientam ir nepieciešams atnākt uz klīniku un klātienē parakstīt dokumentus par klīnikas iekšējās kartības noteikumiem.