Zobu Feja piedāvā profesionālo zobu balināšanu

Balināšana ar ZOOM sistēmu

Zobārstniecības klīnika “Zobu feja” piedāvā profesionālo zobu balināšanu ar “Philips ZOOM”, kas ir jaunākās paaudzes saudzīgākā profesionālā zobu balināšanas sistēma “Philips ZOOM” ir viens no saudzīgākajiem zobu balināšanas veidiem, kas ievērojami samazina zobu jutības risku balināšanas procedūras laikā un pēc procedūras veikšanas. 

Kas jāzina par zobu balināšanas procedūru?

Lai pārliecinātos, vai zobu balināšana ar “Philips ZOOM!” metodi ir piemērota tieši Jums,vispirms jāapmeklēkonsultācija pie sertificēta zobu higiēna. Speciālists novērtēs Jūsu mutes dobuma veselības stāvokli, jo zobu balināšanu iespējams veikt tikai veseliem zobiem un veselām smaganām, zobiem jābūt bez aplikuma un zobakmens, tāpēc 2 nedēļas pirms zobu balināšanas procedūras jāveic profisionāla zobu higiēnas procedūra.

Ja “Philips ZOOM!”procedūra Jums nebūs piemērota, speciālists ieteiks individuāli Jums piemērotas alternatīvas zobu estētikas uzlabošanas iespējas.

Jāatzīmē, ka mākslīgas zobu restaurācijas – plombes, venīri, kroņi – balināšanai nepakļaujas. Ja Jums ir  plombes estētiski redzamā apvidū, tad pēc zobu balināšanas tās būs jāmaina, lai saskaņotu to toni ar jauniegūto zobu krāsu.

Lai saglabātu zobu baltumu, arī ikdienā ir sistemātiski jāveic higiēnas procedūras – jātīra zobi vismaz divas reizes dienā, jātīra arī zobu starpas, izmantojot zobu diegu, kā arī laiku pa laikam jālieto profesionāli mutes kopšanas līdzekļi.

Pēc balināšanas ieteicama 10 dienu "baltā diēta" - jāatsakās no visiem ēdieniem, kuros ir pievienotas krāsvielas, tajā skaitā arī bietes, sarkanvīns, kafija, tēja un tabakas izstrādājumi.

 

Zobu balināšanas cena sākot ar 01.06.2019 - ir 320 EUR + komplekts balināšanai mājas apstākļos (divas individuālās kapes + balināšanas gēls)