Cтоматологическая клиника для всей семьи

Stomatoloģiskā klīnika
bērniem 
pieaugušajiem 
visai ģimenei 

Zobu Feja ir mūsdienīga stomatoloģiskā klīnika visai ģimenei, kurā mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu

 Bērnu zobārstniecību
 Ortodontija
 Zobu ārstēšanu

 Protezēšanu
 Zobu balināšanu
 Zobu implantāciju

Slider


BĒRNIEM

Stomatoloģijas klīnika «Zobu feja» ir zobārstniecība visai ģimenei. Jebkurš mūsu klīnikas ārsts no citiem ārstiem atšķiras ar ļoti sirsnīgu un īpaši draudzīgu attieksmi pret bērniem, līdz ar to «Zobu Feja» ir ideāla vieta, lai veidotu bērna pozitīvu attieksmi pret ārstu- stomatologu.

LASĪT VAIRĀK


DARBA LAIKS

Jūsu ērtībai, mēs strādājam septiņas dienas nedēļā – tāpat, ārsti veic pieņemšanu sestdienās un svētdienās.

  Pirmdiena - Piektdiena

 08:00 - 21:00 

 

  Sestdiena (pēc pieraksta)

 10:00 - 16:00

 

 Svētdiena (pēc pieraksta)

 10:00 - 16:00


PIEAUGUŠAJIEM

Mēs ar lepnumu varam teikt, ka "Zobu feja» tā ir klīnika visai ģimenei. Pirms ārstēšanas uzsākšanas, zobārsts veiks diagnostisko izmeklēšanu, lai sniegtu jums pilnīgu informāciju par visām ārstēšanas iespējam. 

LASĪT VAIRĀK

Klīnika visai ģimenei

Ar lepnumu varam teikt, ka «Zobu Feja» – tā ir klīnika visai ģimenei. Ikviens mūsu klīnikas ārsts ar vislielāko sirsnību un laipnību izturas pret bērniem, tādēļ «Zobu Feja» ir ideāla vieta, kur veidot mazajam pacientam pozitīvu attieksmi pret ārstu-stomatologu.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs mums uzticētos. Pirms ārstēšanas uzsākšanas ārsts veiks diagnosticējošo izmeklēšanu, lai sniegtu jums visaptverošu informāciju par visiem iespējamajiem ārstēšanas veidiem, kā arī prognozes par katra ārstēšanas veida izmaksām. Pēc tam tiks sastādīti vairāki ārstēšanas plāni – jums vienmēr būs iespēja patstāvīgi (vai arī kopā ar ārstu) izvēlēties to ārstēšanas variantu, kas atbilst jūsu finansēm.

family

Bezmaksas online konsultacija
sakodiena labošana ar elaineru palīdzību

Pieteikuma anketa