STA anestēzija – komfortabla anestēzija bez sāpēm

STA anestēzija

Kopš 19. gs. medicīnā tehnoloģiju jomā ir mainījies praktiski viss.... Tikai 150 gadus atpakaļ izgudrotā tradicionālā šļirce vēl joprojām ir tā pati ... 21. gadsimts:

WandSTA 1 lv

STA Single Tooth Anesthesia - viena zoba anestēzijas datorizētas vietējā anestētiķa pievades (C-CLADS) - sistēma. STA sistēma ir augstākā tehnoloģiskā līmeņa iekārta, kas atvieglo dažādu veidu anestēzijas injekciju veikšanu, ieskaitot palatālās un STA-Intraligamentārās injekcijas.

Ar Wand STA iekārtu var veikt visu veidu tradicionālās injekcijas, kā arī, paaugstināta sāpīguma dēļ, līdz šim nepraktizētas, vai reti praktizētas injekcijas.
STA™ Sistēma ar STA Wand™ vienreizlietojamo šļirci
STA sistēma ir vienīgā vietējā anestētiķa pievades sistēma, kas sevī ietver aktīvo spiediena zondēšanas tehnoloģiju - Dynamic Pressure Sensing Technology™ (DPS), kas ir kompānijas Milestone Scientific Inc attīstīta, revolucionāra tehnoloģija un tā ļauj zobārstniecības profesionāļiem pielietot veiksmīgas un prognozējamas viena zoba anestēzijas metodes - STA intraligamentārās injekcijas. DPS tehnoloģija ļauj speciālistam ar maksimālu precizitāti noteikt, vai injekcijas adata sasniegusi nepieciešamos audus anestēzijas veikšanai. Tas tiek panākts datoram analizējot spiedienu adatas galā injekcijas laikā un signalizējot speciālistam. Injekcijas adatai nenokļūstot vajadzīgajos audos, iekārta automātiski pārtrauc anestētiķa pievadīšanu.

Wand STA iekārtas darbības galvenais virziens vērsts uz atsevišķa zoba anestēzijas maksimālu pielietošanu, kas ļauj izvairīties no tādām nepatīkamām anestēzijas blakusparādībām kā lūpu, vaigu un mēles tirpuma, jo ļauj injekcijas veikt ar maksimālu precizitāti, anestezējot tieši ligamentāros audus.
Nesāpīga atsāpināšana ar Wand STA
Injekcijas tiek veiktas ar vienreizlietojamo Wand šļirci, kuras kompaktums ļauj viegli piekļūt nepieciešamajai vietai. Pateicoties iekārtas darbības principam, nav nepieciešama iepriekšējā audu anestēzija, jo audi tiek anestezēti pirms adatas ievadīšanas, to pakāpeniski ievadot jau anestezētos audos, pielietojot uzmanīgu adatas rotāciju, kas nav iespējams ar tradicionālo šļirci. Pretēji tradicionālajai injekcijai, ar STA Wand anestētiķis netiek iešļircināts audos ar mehānisku spiedienu, nereti tos bojājot, bet datorizēti iepilināts - 1 piliens ik 2 sekundēs. Darbu atvieglo arī datorizēta aspirācijas funkcija.

Ar Wand STA iekārtu veiktās injekcijas ir bezsāpīgas un bez blakusefekta, kas ir svarīgs priekšnoteikums jebkuram pacientam, it īpaši bērniem. Bērnu zobārstniecībā tādā veidā pastāv iespēja izvairīties no fobijas, kas daudziem veidojas no agras bērnības, saskaroties ar tradicionālajām anestēzijas injekcijām. Ar Wand STA sistēmu veiktās injekcijas bērns var pat nepamanīt, jo ārsta rokās viņš redz tikai pildspalvai līdzīgu priekšmetu biedējošās šļirces vietā. Turpmākās procedūras laikā, nejūtot sāpes un diskomfortu, bērnā veidojas pārliecība, ka anestēzija nav nekas sāpīgs un nepatīkams, līdz ar to gan atvieglojot darbu speciālistam, gan saudzējot klātesošo vecāku veselību - šajā gadījumā - nervus. Jā tā ir bērna pirmā vizīte pie stomatologa, viņš tā arī nekad var neuzzināt par sāpīgas anestēzijas esamību, tā izvairoties no vienas no cilvēka mūžā jau tā pietiekami daudzajām negācijām.
Wand STA izstrādātājs - Milestone Scientific
Wand STA Unit ir ASV kompānijas MILESTONE SCIENTIFIC izstrādāts datorizētas anestētiķa pievades un plūsmas regulēšanas instruments, pielietojams zobārstniecībā, visu veidu anestēzijas izpildīšanai. Wand STA nodrošina precīzāku injekciju, datora kontrolētu anestētiķa pieplūdi, kā arī paaugstina pacienta komforta līmeni, atvieglojot darbu zobārstniecības speciālistam.