Garantija, drošība un ātrums – tā strādā Zobu Feja

Mūsu darba principi

Garantija

Medicīnā un īpaši zobārstniecībā pastāv ļoti daudz specifiku, kas ir dziļi atkarīgas no katra organisma individuāli, līdz ar to tiesiska garantija medicīnā nepastāv, taču saviem klīnikas klientiem to tomēr piedāvājam pie noteikumiem, ja pēc ārstēšanas tiek izpildītas visas zobārsta noteiktās rekomendācijas, kas atkarīgas no katra zoba pēc ārstēšanas noteiktās prognozes.

Drošība

„Zobu fejas” stomatoloģijas speciālistu darbs atbilst visiem drošības principiem. Klīnikā ir atsevišķas iekārtas, instrumenti un materiāli bērniem un pieaugušajiem. Visi instrumenti ir sterilizējami ar vismodernāko Durr un W&H sistēmu palīdzību.

Atsaucība

Ja ir nepieciešama steidzama palīdzība mūsu klientiem zobu sāpju gadījumā, klīnika garantē ārpus rindas vizīti tuvākajā pieejamajā laikā.

Miers

Visi klīnikas darbinieki (zobārsti, zobu higiēnisti, asistenti, administratori) ir izgājuši speciālu psiholoģiska rakstura apmācību, kas ļauj veidot individuālu pieeju katram pacientam un mazina stresu vizīšu apmeklējuma laikā.

Komforts

Klīnikas „Zobu feja” atrašanās vieta ir izdevīga un viegli pieejama mūsu klientiem, jo lokalizējamies Rīgas centrā. Blakus klīnikai Jūsu ērtībām atrodas stāvlaukums, kā arī savus klientus lutinām ar bezmaksas Wi-Fi, kafiju un tēju.

Pieejamība

Augstas kvalitātes un moderna ārstēšana, kā arī uzmanīga, individuāla un rūpīga attieksme nevar būt lēta. Jūsu ērtībām piedāvājam īpašas ārstēšanas programmas sastādīšanu, kā arī saviem pastāvīgajiem klientiem organizējam īpašas atlaides un akcijas programmas.

Kvalitāte

Klīnikā "Zobu feja" ārstēšanas kvalitāte atbilst augstākajiem standartiem bērnu un pieaugušo zobārstniecībā.
Īpaši būtiski

Mums bieži jautā: "Vai jums tiešām ir īpaša pieeja bērnu ārstēšanai?"

Ziniet, bērni ir īpaši jutīgi pret jaunu pieredzi un vidi. Mūsu noslēpums ir izmantot bērna zinātkāri un vēlmi komunicēt caur rotaļām (it kā spēlējoties).

Mēs darām to ar entuziasmu.

Šajā ziņā - jā, mums ir īpaša pieeja.