Zobu ārstēšana bez urbšanas – nesāpīgi un bez bailēm

Zobu ārstēšana bez urbšanas

Diezgan bieži ir situācijas (gadījumi), kad bērns ir tik ļoti  bijis sabiedēts citviet ar zobu arstēšanu, ka redzot vien zobārstniecības kabinetu, nemaz nerunājot jau par skaņu, kas izskan no urbšanas ierīces urbšanas laikā, izraisa viņā šausmas. Ārstēšana šādos apstākļos nav iespējama.

Bērnam ir jātic, ka ārstēšana ir nesāpīga un nav biedējoša. Lai to izdarītu, bērnam ir nepieciešams iesēsties krēslā un atvērt muti. Bet viņš baidās. Rezultātā rodas apburtais loks.
Ko šādā gadījumā darīt? Šadā gadījumā, mums palīdz īpaša  preparātu sistēma  zobu ārstēšanai  bez urbšanas.

Lūk, kā tas notiek – zobs tiek pārklāts ar materiālu un pēc neilga laika visi bojātie zoba audi tiek izņemti ar speciālu karotiti (spec.instruments).

Rezultātā, bērns redz, ka viņš netiek maldināts – tika salabots zobs bez sāpēm, un  nākamajā reizē ļaus salabot citus zobus, izmantojot tradicionālās metodes.
Protams, šī ārstēšanas metode nevar aizvietot tradicionālo ārstēšanas metodi. Galvenokārt sakarā ar to, ka ne visus zobu bojājumus ir iespējams ārstēt šādā veidā. Šī metode ir laba, nelieliem zobu bojājumiem.Tāpēc galvenais iemesls, šīs metodes izmantošanai, ir paniskas bailes no zobārsta.

Tajā pašā laikā, mēs piedāvājam visa veida ārstēšanu mammām  un tētiem. Šī ir laba iespēja rādīt  savam bērnam piemēru, cik svarīgi ir apmeklēt zobārstu un rūpēties par  savu mutes dobuma veselību. Mums ir divi zobārstniecības kabineti, kamēr bērnam veic ārstēšanu, jūs blakuskabinetā varat veikt zobu pārbaudi vai  higiēnu

Bērns ar lielu prieku dosies pie ārsta ar mammu un tēti. Tas ir pārbaudīts uz  daudziem  mūsu pacientiem.