COVID-19❗❗❗

COVID-19❗❗❗

Dārgie mājaslapas apmeklētāji!

Lūgums iepazīties ar klīnikas pieņemšanas noteikumiem! 

KĀ ARĪ VĒLAMIES INFORMĒT, KA ŅEMOT VĒRĀ PAŠREIZĒJO SITUĀCIJU VALSTĪ, MŪSU ATLAIŽU SISTĒMA TIEK ANULĒTA UZ NENOTEIKTU LAIKU! 

 

Lai nodrošinātu gan Jūsu, gan mūsu medicīnas personāla drošību, Jums vai Jūsu bērnam nav atļauts apmeklēt klīniku šādos gadījumos:

1) Jums vai Jūsu ģimenis loceklim tika diagnosticēts COVID-19

2) Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši saskarē ar personu, kurai tika diagnosticēts COVID-19

3) Ja Jums ir simptomi, tādi kā klepus, elpas trūkums, temperatūra augstāka par 37 grādiem, sāpes kaklā, drebuļi, kā arī ožas un garšas zudumi

4) Jūs un Jūsu ģimenes locekļi atrodas 14 dienu garā karantīnā mājās

5) Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši ārpus Latvijas

6) Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši saskarē ar personu, kurai ir simptomi, tādi kā klepus, elpas trūkums, temperatūra augstāka par 37 grādiem, sāpes kaklā, drebuļi, kā arī ožas un garšas zudumi

  

Papildus drošības pasākumi no mūsu puses: 

- Ārstu veselības kontrole un karantīnas ievērošana

- Maksimālais ārstu ekipējums

- Pie ieejas pilnīga roku un virsmu antibakteriāla apstrāde

- Instrumentu apstrāde saskaņā ar starptautiskajiem standartiem - tā ir garantija pret jebkādām infekcijām un daudz nopietnākām nekā vīrusi.

 

Mums ir ievērojami mainījusies pacientu pieņemšanas organizācija. Lūdzu, UZMANĪGI iepazīstieties ar jaunajiem noteikumiem! 

1) Pirms klīnikas apmeklējuma Jums nepieciešams iepazīties ar visiem dokumentiem.

2) Līdzi jāņem bērna un pavadošā vecāka personas apliecinoši dokumenti. Ja bērnu nepavada kāds no vecākiem, tad šai personai jāņem līdzi pilnvara, kuru parakstījuši vecāki vai aizbildnis. Veicot pierakstu, stingri rekomendējam par šo brīdināt administratori.

3) Pavadīt bērnu uz klīniku atļauts tikai vienam pieaugušajam.

4) Novelkot savas un bērna virsdrēbes, jāuzvelk bahilas un KOPĀ AR BĒRNU OBLIGĀTI jānomazgā rokas 20 sekundes un jāapstrādā tās ar dezinficējošo līdzekli 10 sekundes.

5) Pavadošais drīkst atrasties klīnikā tikai diagnosticējošā vizītē un pirmās ārstēšanas laikā. Visu nākamo vizīšu laikā pieaugušajam ārstēšanas beigas būs jāgaida ārpus klīnikas. Izņēmumi iespējami tikai ar ārstējošā ārsta un klīnikas direktora atļauju.

 

  

Pirms ierašanās klīnikā, lūdzam iepazīties ar sekojošajiem dokumentiem:

Vecāku piekrišana par bērna apskati un diagnostiku pirmajā vizīte

Personas datu apliecinājums

Informētā piekrišana ārstēšanai

 

*Norēķināties var skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz vietas izmantojot internetbanku, tāpēc parūpējaties, lai Jums līdzi ir kodu kalkulators vai SMART-ID.