COVID-19❗❗❗

COVID-19❗❗❗

Dārgie mājaslapas apmeklētāji!

Lūgums iepazīties ar klīnikas pieņemšanas noteikumiem! 

KĀ ARĪ VĒLAMIES INFORMĒT, KA ŅEMOT VĒRĀ PAŠREIZĒJO SITUĀCIJU VALSTĪ, MŪSU ATLAIŽU SISTĒMA TIEK ANULĒTA UZ NENOTEIKTU LAIKU! 

 

Lai nodrošinātu gan Jūsu, gan mūsu medicīnas personāla drošību, Jums vai Jūsu bērnam nav atļauts apmeklēt klīniku šādos gadījumos:

1) Jums vai Jūsu ģimenis loceklim tika diagnosticēts COVID-19

2) Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši saskarē ar personu, kurai tika diagnosticēts COVID-19

3) Ja Jums ir simptomi, tādi kā klepus, elpas trūkums, temperatūra augstāka par 37 grādiem, sāpes kaklā, drebuļi, kā arī ožas un garšas zudumi

4) Jūs un Jūsu ģimenes locekļi atrodas 14 dienu garā karantīnā mājās

5) Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši ārpus Latvijas

6) Ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši saskarē ar personu, kurai ir simptomi, tādi kā klepus, elpas trūkums, temperatūra augstāka par 37 grādiem, sāpes kaklā, drebuļi, kā arī ožas un garšas zudumi

  

Papildus drošības pasākumi no mūsu puses: 

- Ārstu veselības kontrole un karantīnas ievērošana

- Maksimālais ārstu ekipējums

- Pie ieejas pilnīga roku un virsmu antibakteriāla apstrāde

- Bezkontakta temperatūras mērīšana gan pacietiem, gan ārstiem

- Zālē vienlaikus neatrodas vairāk par 2 cilvēkiem

- Pārtraukumi starp pacientiem 30 minūtes, tas ir nepieciešams pilnīgai antibakteriālai apstrādei un nākamā pacienta drošībai

- Instrumentu apstrāde saskaņā ar starptautiskajiem standartiem - tā ir garantija pret jebkādām infekcijām un daudz nopietnākām nekā vīrusi.

 

Mums ir ievērojami mainījusies pacientu pieņemšanas organizācija. Lūdzu, UZMANĪGI iepazīstieties ar jaunajiem noteikumiem! 

Dotais plāns sastādīts saskaņā ar Latvijas Veselības inspekcijas un Amerikas un Eiropas Zobārstu asociācijas rekomendācijām.Izsludinātās karantīnas laikā ir nepieciešams atlikt visas plānotās, nesteidzamās procedūras un ārstēšanas. Tas attiecas uz regulārām pārbaudēm, higiēnu, kosmētiskām procedūrām, protezēšanu, implantācijām un ortodontiju. Pierakstīties uz procedūru var tikai tad, ja bērnam ir sāpes, sūdzības, diskomforts vai redzamas problēmas, kas draud ar to pastiprināšanos.

1) Pirms klīnikas apmeklējuma Jums nepieciešams iepazīties ar visiem dokumentiem.

2) Līdzi jāņem bērna un pavadošā vecāka personas apliecinoši dokumenti. Ja bērnu nepavada kāds no vecākiem, tad šai personai jāņem līdzi pilnvara, kuru parakstījuši vecāki vai aizbildnis. Veicot pierakstu, stingri rekomendējam par šo brīdināt administratori.

3) Pavadīt bērnu uz klīniku atļauts tikai vienam pieaugušajam. 2 vai vairāku bērnu pieraksts vienā vizītē nav atļauts.

4) 10 min pirms ieplānotā pieraksta laika Jums jābūt pie klīnikas "Zobu feja", adrese Marijas 16, Rīgā. Patstāvīgi bez uzaicinājuma ienākt klīnikā nav atļauts! Tikai pēc administratores zvana uz norādīto telefona numuru drīkst ienākt klīnikā.

5) Pie klīnikas ieejas Jums un bērnam izmērīs temperatūru. Tālākā vizīte būs iepsējama tikai tad, ja ķermeņa temperatūra būs zemāka par 37 grādiem pēc Celsija.

6) Novelkot savas un bērna virsdrēbes, jāuzvelk bahilas un KOPĀ AR BĒRNU OBLIGĀTI jānomazgā rokas 20 sekundes un jāapstrādā tās ar dezinficējošo līdzekli 10 sekundes.

7) Pavadošajam pieaugušajam tiks iedoti  vienreizlietojamie cimdi un maska, kurus ailziegts novilkt līdz izejai no klīnikas.

8) Mājās aizpildītās anketas un piekrišanas Jums nepieciešams parakstīt klīnikas administratores klātbūtnē, pirms tam uzrādot personas apliecinošus dokumentus.

9) Pavadošais drīkst atrasties klīnikā tikai diagnosticējošā vizītē un pirmās ārstēšanas laikā. Visu nākamo vizīšu laikā pieaugušajam ārstēšanas beigas būs jāgaida ārpus klīnikas. Izņēmumi iespējami tikai ar ārstējošā ārsta un klīnikas direktora atļauju.

10) Rēķinu par ārstēšanu Jūs saņemsiet uz norādīto kontaka telefona numuru. Veikt maksājumu nepieciešms ar pārskaitījumu, neienākot klīnikā. Maksājuma uzdevumu nepieciešams nosūtīt uz WhatsApp numuru 22304047. Visus paskaidrojumus par rēķinu var saņemt pie administratores telefoniski.

11) Kad ārstēšana būs pabeigta un bērns abģērbsies, administratore Jums piezvanīs un Jūs varēsiet satikt savu bērnu laukā.

12) Ārstēšanas paskaidrojumi, rekomendācijas un tālākais pieraksts tiek veikts pa telefona numuru 22304047 vai 23885226 uzreiz pēc ārstēšanas ārpus klīnikas.

 

Galvenais zobārstniecības pieņemšanas mērķis pandēmijā ir maksimāli samazināt pacientu apmeklējumu skaitu, tas ir - ārstēšana jāpabeidz vienā, maksimāli divos apmeklējumos. Kāpēc? Jo:
1) Darba specifikas dēļ zobārsts ir pakļauts vislielākajam inficēšanās riskam ar COVID-19 starp visiem medicīnas darbiniekiem;
2) Nepieciešamība visiem iedzīvotājiem ievērot karantīnu.

Turklāt šobrīd daudzu instrumentu un tehnoloģiju izmantošana darbā ir ierobežota vai aizliegta.

 

Tāpēc mazo pacientu ārstēšana tagad tiks veikta tikai vispusīgi, t.i. ar lielu apjomu vienā vizītē. Tam tiks izmantota sedācija vai narkoze, ja būs nepieciešams. Kā tas strādā: 
Bērns sūdzas par viena zoba sāpēm. Pēc apskates zobārsts nosūta labot šo zobu un vēl divus, kuri tiks salaboti vienā reizē izmantojot sedāciju. Kāpēc? Jo tiem diviem zobiem tika atrastas lielas problēmas, kas tuvākajā nākotnē liks pacientam atkal atgriezties pie zobārsta.


Pēc pirmās vizītes daktera piedāvātais ārstēšanas plāns ir galīgs un nevar tikt apspriests vai mainīts pēc vecāku vēlmes! Agrāk izmantotie adaptācijas principi, Zobu Fejas skola un īslaicīgu, biežu vizīšu metodes tiek atceltas.

  

Kā arī klīnikā pieņemsim pacientus tikai ar iepriekš aizpildītiem dokumentiem, kuri pēc aizpildīšanas Jums jānosūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ierodoties klīnikā, parakstīsiet tos uz vietas. Pirmreizējiem pacientiem jāaizpilda šādi dokumenti (instrukciju lasīt zemāk):

Apliecinājums

Vecāku piekrišana par bērna apskati un diagnostiku pirmajā vizīte

Personas datu apliecinājums

Instrukcija: Jums nepieciešams iepazīties ar šiem dokumentiem, bet aizpildīsiet tos uz vietas klīnikā.

 

Mūsu pastāvīgajiem pacientiem jāaizpilda šādi dokumenti (instrukciju lasīt zemāk):

Informētā piekrišana ārstēšanai

Apliecinājums

Instrukcija: Jums nepieciešams iepazīties ar šiem dokumentiem, bet aizpildīsiet tos uz vietas klīnikā.

 

 

*Norēķināties var skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz vietas izmantojot internetbanku, tāpēc parūpējaties, lai Jums līdzi ir kodu kalkulators vai SMART-ID.