BĒRNIEM

Stomatoloģijas klīnika «Zobu feja» ir zobārstniecība visai ģimenei. Jebkurš mūsu klīnikas ārsts no citiem ārstiem atšķiras ar ļoti sirsnīgu un īpaši draudzīgu attieksmi pret bērniem, līdz ar to «Zobu Feja» ir ideāla vieta, lai veidotu bērna pozitīvu attieksmi pret ārstu- stomatologu.

LASĪT VAIRĀK

BĒRNIEM


DARBA LAIKS

Jūsu ērtībai, mēs strādājam septiņas dienas nedēļā – tāpat, ārsti veic pieņemšanu sestdienās un svētdienās.

Pirmdiena - Piektdiena

9.00 - 21.00

Sestdiena (pēc pieraksta)

10.00 - 16.00

Svētdiena (pēc pieraksta)

10.00 - 16.00


PIEAUGUŠAJIEM

Mēs ar lepnumu varam teikt, ka "Zobu feja» tā ir klīnika visai ģimenei. Pirms ārstēšanas uzsākšanas, zobārsts veiks diagnostisko izmeklēšanu, lai sniegtu jums pilnīgu informāciju par visām ārstēšanas iespējam. 

Lasīt vairāk

PIEAUGUŠAJIEM

Stomatoloģijas klīnika Zobu feja

Zobu Feja ir mūsdienīga stomatoloģiskā klīnika visai ģimenei,
kurā mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu

  Bērnu zobārstniecību

  Ortodontija

  Zobu ārstēšanu

  Protezēšanu

  Zobu balināšanu

  Zobu implantāciju

Klīnika visai ģimenei

Ar lepnumu varam teikt, ka «Zobu Feja» – tā ir klīnika visai ģimenei. Ikviens mūsu klīnikas ārsts ar vislielāko sirsnību un laipnību izturas pret bērniem, tādēļ «Zobu Feja» ir ideāla vieta, kur veidot mazajam pacientam pozitīvu attieksmi pret ārstu-stomatologu.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs mums uzticētos. Pirms ārstēšanas uzsākšanas ārsts veiks diagnosticējošo izmeklēšanu, lai sniegtu jums visaptverošu informāciju par visiem iespējamajiem ārstēšanas veidiem, kā arī prognozes par katra ārstēšanas veida izmaksām. Pēc tam tiks sastādīti vairāki ārstēšanas plāni – jums vienmēr būs iespēja patstāvīgi (vai arī kopā ar ārstu) izvēlēties to ārstēšanas variantu, kas atbilst jūsu finansēm.

family